Merkezi Konumda Apart Daire

Mar04

Konforlu bir konaklama türü olan ve uygun ücretleri ile insanlara cazip gelen merkezi konumda apart daire, son yıllarda daha fazla kitle tarafından değerlendirilmektedir. Ülkemizde hemen hemen her ilde ve semtlerde merkezi konumda günlük kiralık ev hizmeti alabilmek mümkündür. Oteller ve pansiyonlara göre ücretleri son derece uygundur. Evlerde birçok farklı eşya ve gerekli donanımlar bulunmaktadır. Güvenlik, internet, sıcak su, yatak, dolap, buzdolabı, çamaşır makinesi, diğer beyaz eşyalar ve evde yaşamak için azami tüm eşyalar bulunmaktadır. Lüks evlerde konaklama için birçok alternatif arasından bütçenize göre birisini seçebilirsiniz. Fiyatlar 100-150 TL’den başlamaktadır. Oda sayısına, konumuna, donanımlarına ve opsiyonel diğer özelliklere göre ev fiyatları değişmektedir.

 

Merkezi Konumda Günlük Apart Daire

Günlük daire kiralama hizmeti veren firmalar internet üzerinden de ilanlarını kullanıcılarına sunmaktadır. Kiralanan evler her bütçeye uygundur. Özellikle toplu konaklamalarda cazip gelecektir. Oteller, hosteller ve pansiyonlar gibi konaklama türlerine göre fiyatları avantajlıdır. Günlük kiralık daireler online olarak görselleri ile birlikte detaylıca incelenebilir. İstanbul’un semtlerine göre evleri sıralayabilirsiniz. Kalmak istediğiniz konumdaki evler arasından bir seçim yaparak, rahat ulaşım sağlamış olursunuz. Evlerde arkadaş gruplarıyla, ailenizle, iş arkadaşlarıyla kalabilirsiniz. Kaldığınız gün sayısı arttıkça günlük ücretlerde indirim söz konusu olabilir. Günlük kiralama bedeli 150 TL olan evler, haftalık kiralamalarda 120 TL’lere kadar düşmektedir. Ortalama fiyatlar ise bu aralarda seyretmektedir. Evlerde ihtiyacınız olan tüm eşyalar vardır. İnternet, sıcak su, mutfak eşyaları, banyo gibi hizmetler evlerde dahili olarak mevcuttur. Günlük kiralık daire firmaları ek hizmetler de sunabilirler. Ücrete tabi olan özellikleri ve diğer özellikleri internet sitelerinde görmek mümkündür.

Merkezi Konumda Günlük Kiralık Apart Daire

Merkezi konumları ve seçkin muhitlerde yer alması nedeniyle günlük kiralık daireler sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Evinizdeki gibi konforlu ve rahat bir konaklama için web siteleri üzerinden günlük kiralık daire ilanlarına bakabilirsiniz. Evlerin resimleri, konumları, beraberinde getirdiği özellikleri ve fiyatlarıyla sunulmaktadır. Rezervasyonları ev sahipleriyle iletişime geçerek yapabilirsiniz. Kalmak istediğiniz günden önce rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Bazı evler, yoğun ilgi gördükleri için rezervasyon sıkıntısı çekebilirsiniz. Bu nedenle planlamalarınızı birkaç gün önceden yapmanız yararınıza olacaktır.

Cevapla
Berna
03 Nisan 2020 at 23:05

Merhabalar, hafta sonu 3 kişi konakladık konumunuz tercih sebebimiz olmuştu bir daha ki gelişimizde de sizi tercih edicez. Çalışanlarınıza ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Cevapla
Selim
09 Nisan 2020 at 17:45

Bakırköy meydanında apart daireleri çok beğendim. Evinizde ki huzuru verebiliyorlar orası tartışılmaz güzel. Bende arkadaşlarıma sizi öneriyorum.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

HIZLI ARA
WHATSAPP