İstanbul da Günlük Kiralık Ev Avantajları

Şub01

İstanbul da Günlük Kiralık Ev Avantajları

Bakırköy günlük kiralık daire 0 comments

Popüler bir konaklama türü olarak karşımıza çıkan İstanbul da günlük kiralık daire, onlarca farklı firmanın, birçok semtteki evleri kapsamında size farklı alternatifler sunmaktadır. Evlerin oda sayısına, konumuna ve içeriğinde barındırdığı donanımlara göre ücretlendirmeler yapılmaktadır. Lüks diye tabir edebileceğimiz bu evlerde, dilediğiniz kişi sayısı kadar konaklayabilirsiniz. 1 kişi de konaklasanız, 4 kişi de konaklasanız ev için yalnızca günlük kiralık ücretini ödersiniz. Otellerde ve benzeri toplu konaklama türlerinde ücretlendirmeler kişi başı şekilde yapılmaktadır. Özellikle arkadaş grupları ve aileler gibi toplu konaklamalarda günlük kiralık daireler cazip fiyatlara gelmektedir.

İstanbul da Günlük Kiralık Ev Avantajları

Avantajlı özellikleriyle dikkat çeken bu hizmetlerden yararlanmak için günlük kiralık daire hizmeti veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Bu firmaların onlarca farklı evi bulunmaktadır. Dilediğiniz semtte, dilediğiniz büyüklükte, bütçenize uygun bir ev kiralayabilir, konforlu şekilde kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz. Ortalama fiyatları 100-200 TL arasında değişkenlik gösteren günlük kiralık daireler, en çok İstanbul’da rağbete konu olmaktadır. 1 oda, stüdyo odası, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi oda sayısına göre dilediğiniz evi kiralayabilirsiniz. Minimum kiralama günü yarım gündür. Bazı firmalar saatlik olarak da ev kiralama hizmeti vermektedir. Bazı firmalar ise en az 1 gün konaklamaya imkan sunmaktadır. İletişime geçtiğiniz firmalarla ev hakkındaki tüm detayları konuşabilirsiniz. Evlerin konumu son derece önemli kriterlerden birisidir. Özellikle metro istasyonu, merkezi semtler ve havalimanı gibi konumlara yakın olan daireler Bakırköy günlük kiralama hizmetine konu olmaktadır. Siz de bu kriterlere uygun olan evler arasında tercih yapabilirsiniz.

İstanbul’un neredeyse tüm semtlerinde günlük kiralama hizmeti için bir daire bulabilirsiniz. Bizim size tavsiyemiz, merkezi konumlardaki evleri tercih etmenizdir. Bunun yanında evlerdeki eşya durumunu sormayı unutmayınız. Eğer internet kullanan birisiyseniz, evde kablosuz internet hizmeti olup olmadığını da araştırın. Ek olarak evlerde sıcak su, ısıtma, güvenlik, otopark gibi birçok hizmet de sunulmaktadır. Bu hizmetler İstanbul günlük kiralık ev firmaları tarafından sunulan, değişkenlik gösterebilen hizmetlerdir. Ayrıca opsiyonel olarak sunulan bazı özellikler de mevcuttur. Bu özelliklerden bazıları: temizlik, kahvaltı, yol servisi gibi hizmetlerdir.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hızlı ARA