Güvenli Günlük Kiralık Daire Hizmetleri

Ara17

Güvenli Günlük Kiralık Daire Hizmetleri

Bakırköy günlük kiralık daire 0 comments

Konaklama sektöründe en çok merak edilen konulardan biridir güvenilirliğinin olması. Güvenilir günlük kiralık ev hizmeti ile ilgili oldukça soru yönetilmekte. Yöneticiler olarak şeffaf bir şekilde müşterilerimizi bu konuda bilinçlendirmekten mutluluk duymaktayız. Otel odalarına yüksek meblağlar ödemek yerine günlük kiralık daire kiralayarak uygun fiyatlarda konaklayabilirsiniz. Çünkü bu avantajlı hizmetin ücretlendirmesi kişi sayısına göre değişmez. Günlük kiralık ev ücretini ödedikten sonra evin kapasitesine uygun kişi sayısında beraber kalırsınız. Özellikle birkaç günden fazla dışarıda konaklamanız gerektiğinde konaklama maliyetini yarıya düşürecektir. Aile bütçesini düşünen tasarruflu konaklama seçeneği günlük kiralık daireler çeşitli genişliktedir. Stüdyo daire, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler, manzaralı, rezidans, tatil köyünde olmak üzere geniş bir yelpazesi vardır.

Güvenilir Günlük Kiralık Ev Hizmeti

Tüm evlerde fazladan konaklamaya uygun eşya ve ekipmanlar vardır. Dairede misafir ağırlayabilir, birden fazla arkadaş grubu ile kalabilir ve ailenizle hizmet alabilirsiniz. Her bütçeye uygun daire bulmak hizmet yelpazesinin geniş olması nedeniyle mümkün oluyor. Güvenilirlik konusunda 7/24 uzman personellerden yardım alabileceğiniz imkanlar bulunmakta. Bakırköy günlük kiralık ev ile ilgili tüm şikayet ve önerileriniz için personellerimiz ile görüşebilirsiniz. Evin içerisindeki eşyalar ve bina yaşı evin fiyatını belirleyen etmenlerdir. Evlerin bulunduğu semtte bu konuda belirleyici olabiliyor. Ancak hangi semtte olursa olsun günlük kiralık daireler bölgenin merkezindedir.

Günlük Kiralık Apart Güvenilir Daire Hizmetleri.

Bilmediğiniz bir şehirde konaklarken çevrenizde ihtiyacınız olabilecek yerlere kısa sürede ulaşabilmek isteyebilirsiniz. Güvenilir günlük kiralık daire işletmemizşehrin merkezindedir ve hastaneye, okula, iş merkezlerine, ATM’lere ve bankalara yürüme mesafesindedir. Semt değiştirmek isterseniz metro, otobüs ve minibüs duraklarına yakındır. Kendi aracınızı kullanıyorsanız dairenin otopark hizmetinden ücretsiz yararlanırsınız. Dairenin mutfağını kullanarak atıştırmalık, yemek ve içecek hazırlayabilir, buzdolabını kullanabilirsiniz. Unutmayın dairenin günlük kirasını verdiniz ve ev artık size ait. Her şey sizin rahatınız için hazırlandı. Evdeki tüm eşyalar size ait. Uzanıp televizyon izleyebilir, duş alabilir, interneti kullanabilirsiniz. Evde sıcak su kesintisiz olarak bulunur. Dairede temizlik malzemeleri ve ekipmanları ihtiyaç olmasına karşın hazırlanmıştır.

Arkadaşlarınızla tatile çıktıysanız ve bazı masrafları minimuma indirmek isterseniz konaklamada bütçenizi yine günlük kiralık daire hizmeti düşünüyor. Dairelerin günlük ücreti ödendikten sonra alabileceği maksimum kişi sayısına kadar kaç kişinin kaldığın bir önemi yok. Yani kişi sayısı ücreti değiştiren bir durum değil. Konaklama sırasında fatura ödemezsiniz. Daireler dilerseniz haftalık veya aylık olarak da kiralanabilir. Minimum kiralama süresi yarım gündür. Günlük kiralık evi kiralamadan önce sözleşme yapılmaktadır.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>