Günlük Kiralık Ev Avantajı

Haz07

Günlük Kiralık Ev Avantajı

Bakırköy günlük kiralık daire 0 comments

Günlük Kiralık Daire Avantajı

Yılın belli dönemlerinde herkes tatile gider, seyahat eder veya farklı bir nedenden dolayı şehir değiştirmek durumunda kalabilir. Konaklamak istediğiniz durumda uygun fiyatlı, konforlu ve konumu itibariyle merkezi bir yerde konaklamak istersiniz. İşte tam da bu noktada günlük kiralık dairelerin avantajını görüyoruz. 1 kişiden 4-5 kişiye kadar konaklamalarda günlük kiralık dairelerde kalabilirsiniz. Oda sayısı arttıkça ve evlerin özellikleri arttıkça ev fiyatları da artmaktadır. 1 günlük fiyatları, haftalık ve aylık fiyatları farklıdır. Konaklanacak gün sayısı arttıkça evlerin günlük ücretleri azalmaktadır. Kalabalık ve çok rağbet alan tatil günlerinde ve özel günlerde ücretler de artabilir. Fakat standart olarak günlük kiralık daireler 100 TL’den başlayarak 300 TL’ye kadar ücretlendirilmektedir.

Günlük Kiralık Ev İhtiyaçlarınıza Özel Çözümler.

Bir ev içerisinde olması gereken tüm eşyalar günlük kiralık dairelerde mevcuttur. Mutfak eşyalarından sıcak suya, kablosuz internetten beyaz eşyalara kadar ihtiyaç duyabileceğiniz, kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz tüm ekipmanlar evlerde standart olarak sunulmaktadır. Bu özelliklerin yanında bazı opsiyonel olarak sunulan ücrete tabi hizmetler de yer alır. Bunlardan bazıları: temizlik, güvenlik, kahvaltı, servis hizmetleri gibi özelliklerdir. Günlük kiralık daire firmaları, online olarak da evlerini kullanıcılarıyla paylaşmaktadır. Bu firmaların evlerini internet üzerinden inceleyerek tutacağınız evden emin olabilirsiniz. Evin konumuna, oda sayısına, eşyalarının durumuna, sunulan hizmetlere ve birçok farklı kritere göre ev fiyatları da değişir. Özellikle evcil hayvanları olanların, ilanlardaki açıklamalara dikkat etmeleri gerekmektedir. Bazı firmalar, evlerinde evcil hayvanların konaklamasına imkan sunarken, bazıları bu hizmete izin vermemektedir. Günlük kiralık ev hizmeti sunan firmaların internet üzerindeki ilanları arasından kriterlerinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Evler kalacağınız gün sayısına göre ücretlendirilir. Otellerde ve benzeri konaklama türlerinde ise durum farklıdır. Kalacağınız kişi sayısına göre ücretlendirilirsiniz. Bu nedenle fazla kişi kalacağınız durumda günlük kiralık daireler oldukça uygun fiyatları ile sizi cezbedebilir.

İstanbul gibi büyük şehirlerde neredeyse tüm mahallelerde günlük daire kiralama hizmeti bulabilirsiniz. Firmalar müşteri memnuniyeti için birçok farklı hizmet sunmaktadır. Kablosuz internet bağlantısı, güvenlik, otopark, servis imkanı, temizlik gibi ekstra özellikler de sunulmaktadır.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

HIZLI ARA
WHATSAPP