Günlük Kiralık Daire Avantajları

Eki23

Günlük Kiralık Daire Avantajları

Bakırköy günlük kiralık daire 0 comments

Konforlu konaklama, bol seçenek ve kaliteli hizmet gibi nedenlerden dolayı günlük kiralık daire avantajları son dönemlerde çok fazla kişi tarafından konaklama alternatifi olarak değerlendiriliyor. Hesaplı olması, kendinizi evinizde gibi hissetmeniz, komisyon ödemesi olmaması, fatura gibi ödemelerin ve harici harcamaların olmaması nedenlerinden dolayı bu hizmetler revaçtadır. Bir diğer avantajı da konaklamalarda ödemeler kişi başına göre yapılmamaktadır. İsterseniz tek kişi konaklama yapın, isterseniz 3 kişi konaklayın ödeme yapacağınız miktar değişmeyecektir. Bu nedenle kalabalık gruplar ve aileler için günlük kiralık daire avantajları hesaplı bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

İstanbul’da birçok ilçede ve semt merkezinde günlük, haftalık veya aylık olarak satın alınabilen bir hizmet olan günlük kiralık daireler, otel yerine en çok tercih edilen hizmettir. Günlük fiyatları ile haftalık fiyatları bu evlerde değişkenlik göstermektedir. Ne kadar çok uzun süre konaklama yapacaksanız, ücret de bu oranda azalacaktır. Örnek veriyorum 1 günlük kiralama bedeli 200 TL olan bir evin haftalık kiralama bedeli 1400 TL değil de, 1000 TL olarak sunulmaktadır. Yani günlük ücretlendirmesi 200 TL’den 130 TL’lere düşecektir. Daha uzun süreli konaklamalarda günlüğü 100 TL’ye kadar düşebilir.

Bu hesaba göre 1 haftalık otel masrafı yerine neredeyse 4’te 1’i kadar ödeme yaparak günlük kiralık dairelerde konaklayabilirsiniz. Cebini düşünen aileler, iş arkadaşları, öğretmenler, öğrenciler, turistler ve birçok farklı grup bu hizmetten yararlanabilir. Ayrıca online olarak bu hizmeti veren firmaların ilanları da incelenebilir. Görsellerde odaların fotoğrafları, evin konumu, evin donanımsal özellikleri, eşyaların durumu, ücret tarifeleri (hafta içi veya haftasonuna göre, gün sayısına göre) ve ısıtma sistemi gibi özellikler bakımından tercih yapabilirsiniz.

Bakırköy de Günlük Kiralık Daire Avantajları!.

İhtiyacınıza yönelik evleri online olarak sitelerde incelemek mümkündür. Düşük fiyatlı alternatifleri ile otel gibi konaklama türlerine oranla daha konforlu olan, konumları gereği AVM’lere, havalimanına, iş merkezlerine, tarihi ve turistik mekanlara yakın olan günlük kiralık evler, İstanbul gibi büyük şehirlerde insanlara farklı alternatifler ile sunulmaktadır. Kalacağınız kişi sayısına göre bir ev kiralamanız doğru olacaktır. Eğer kalabalık bir grup olarak bu evlerde konaklamayı düşünürseniz mutlaka oda sayısı fazla olanları tercih etmeniz gerekmektedir.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hızlı ARA