Bakırköy günlük kiralık ev rahatlığı

Kas08

Bakırköy günlük kiralık ev rahatlığı

Bakırköy günlük kiralık daire 1 comment

Semt merkezlerinde nezih mekanlarda, merkezi konumlarıyla emlak sektörüne yeni bir alternatif olarak sunulan Bakırköy günlük kiralık daire hizmeti, beraberinde birçok avantajı da getirmektedir. Evi kiralamak isteyenler, birçok farklı ev tipinden kendisine uygun olanı seçebilir. Evler özellikleri bakımından günlük kiralanabildiği gibi haftalık veya aylık olarak da kiralanabilmektedir. Bakırköy günlük kiralık ev fiyatları konumuna göre, ulaşım araçlarına uzaklığına göre, oda sayısına göre, güvenlik, otopark, rezidans gibi kriterlere göre bağlı olarak da sınıflandırılmaktadır. Özellikle online sistemler üzerinden semt ve diğer seçenekler arasında bir kıyaslama yapabilirler.

İstanbul’un neredeyse tüm semtlerinde cazip fiyatları ve bol ekstraları ile dikkat çeken günlük kiralık daire hizmetleri, firmaların birçok avantajı ile sunulmaktadır. Bazı firmalar müşterilerine servis imkanı, temizlik imkanı, internet imkanı gibi farklı hizmetler sunuyor. Bu sayede evlerde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm donanım yer almış olmaktadır. Bir iş ziyareti için, eğitim için, turistik gezileriniz için veya arkadaş grupları için günlük daire kiralama hizmetleri cazip bir seçenek olmaktadır. Günlük daire fiyatları pek çok kritere göre farklılık gösterir. Genellikle merkezi semtlerde lüks donanımlı evler diğerlerine göre daha pahalı olabilmektedir. Fakat başlangıç olarak fiyatlar 100-150 TL civarlarında seyretmektedir.

Bakırköy Günlük Kiralık Ev Rahatlığı

Bakırköy günlük kiralık firmaları bütçenize uygun, istediğiniz semtten istediğiniz mahalleye kadar kapsamlı bir tercih yapabilirsiniz. Kiralık dairelerde beyaz eşyalar, mutfak ekipmanları, sıcak su, internet, yatak, dolap gibi özellikler mevcuttur. Bunların haricinde opsiyonel olarak bazı hizmetler firmalar tarafından müşterilerine ek olarak sunulabilir. Özellikle servis, temizlik, ulaşım, güvenlik gibi bazı hizmetler için ek ücret talep edilebilir. Fakat saydığımız diğer özellikler standart olarak evlerde bulunmaktadır.

Kendinizi nasıl bir evde konaklarken rahat edebileceğinizi düşünüyorsanız, aynı standartlara ve donanımlara sahip günlük kiralık daire hizmetinden de yararlanabilirsiniz. İster eş dost ve arkadaşlarınızla isterseniz de yalnız olarak bu dairlerde konaklayabilirsiniz. Otel ve benzeri seçeneklere göre günlük kiralık daireler ucuz fiyatlarıyla gündeme gelmektedir. Bu nedenle her geçen gün günlük kiralık daire hizmeti daha yaygın hale gelmektedir. Artık 2-3 kişi ve fazla grupla konaklamayı düşünenler bütçelerini düşünerek günlük kiralık ev hizmetinden yararlanmaktadır.

Cevapla
Neriman
27 Ocak 2019 at 12:27

Bakırköy semti çok güzeldi meydana yakın günlük kiralık daire rahatlığını çok iyi bir hizmetti çevremdekilere de tavsiye ediyorum. İlginiz için çok teşekkürler. Bir daha ki sefere Bakırköy de daha fazla kalacağız.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>