Bakırköy Günlük Kiralık 2+1 Lüks Daire

Eki29

Bakırköy Günlük Kiralık 2+1 Lüks Daire

Bakırköy günlük kiralık daire 0 comments

Uygun ücret tarifeleri ve 7 gün 24 saat faydalanılabilir olması nedeniyle Bakırköy günlük kiralık 2+1 lüks daire firmamız binlerce müşteri tarafından çokça tercih edilmektedir. Özellikle merkezi semtlerde otel ve benzeri seçenekler arasında avantajlı gözükmektedir. Evlerin özelliklerine bakacak olursak, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde donatılmıştır. Yatak, mutfak eşyaları, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, ütü, fırın, güvenlik ve kamera sistemleri (opsiyonel sistemler: kahvaltı servisi, araç kiralama vb sistemleri ek ücret ödeyerek temin edebilirsiniz.) gibi sistemler yer almaktadır. Evlerde konfor da üst düzeydedir. Özellikle eşyaların yeni olması ve sıfır ev şartlarında olması büyük avantajdır.

Bakırköy Günlük Kiralık 2+1 Konforlu Daire

Her geçen gün büyüyen bir emlakçılık sektörü olan bakırköy günlük kiralık daire hizmetleri, İstanbul’un tüm semtlerinde hafta içi ve hafta içi olmak üzere her zaman yararlanabileceğiniz bir hizmettir. Ücretler son derece uygundur. Bir diğer avantaj ise otellerde kişi başı ücret öderken, günlük kiralık dairelerde sadece daireye ücret ödersiniz. Yani 5 kişi bile kalsanız sadece evin günlük kiralama bedeli kadar ücret ödersiniz. Bu nedenle fiyatlar gayet makul olabilmektedir. Aile veya arkadaş grupları, iş arkadaşları, turistik geziler gibi gruplarla günlük kiralık daire hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde daire kiralama hizmeti alabilirsiniz. İnternet üzerinden evlerin seçimini de yapabilirsiniz. Firmaların telefon numaralarına, evlerin detaylarına, oda sayısına, istediğiniz özelliklerin olup olmamasına göre evler arasından bir tercih yapabilirsiniz. Ayrıca bu online sistemlerden evlerin fiyatlarını da görebilirsiniz. Genellikle günlük kiralık daireler hafta içi ve hafta sonu farklı ücret tarifelerine sahiptir. Talebin yoğun olduğu zamanlarda (haftasonu), ücretlendirmeler diğer günlere göre yüksek olabilir. Fakat düşük bir fiyat farkı mevcuttur.

Bakırköy Günlük Kiralık 2+1

İlçe ve semt merkezlerinde toplu taşıma sistemlerine yakın olan, alışveriş merkezi ve eğlence merkezlerine de yakın olan bu evler, rahat ve kendinizi evinizde hissedeceğiniz şekilde donatılmıştır. Doğalgazlı ısınma, sıcak su, internet, mini bar, mutfak eşyaları, beyaz eşyalar, saç kurutma makinesi, havlular ve birçok farklı özellikleri barındırmaktadır. Günlük kiralık ev hizmeti veren firmaların web sitelerinde ilanları detaylarıyla inceleyebilirsiniz. Bu sayede hem fiyatlarını görmüş olursunuz hem de konforunuza göre bir ev tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hızlı ARA