Bakırköy Günlük Daire Kiralama

Kas17

Bakırköy Günlük Daire Kiralama

Bakırköy günlük kiralık daire 1 comment

Konaklama hizmet kalitesi yüksek ve konforlu daireleri günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz. Daireler aile ortamına göre hazırlanmıştır. Her odaya uygun mobilyalar, beyaz eşyalar ve mutfak ekipmanları dairelerde eksiksiz bulunur. Her ev birden fazla kişinin konaklayabileceği biçimde tasarlanmıştır. Fazladan yatak, nevresim ve havlu gibi gereçler evlerde bulundurulur. Tüm eşyalar temizdir. İlk günkü kullanımından bir şey kaybetmemiş mobilyalar ve rahat tasarlanmış uyku setleri ile rahat bir konaklama geçireceksiniz. Yatak ortopediktir. Rahat bir gece geçirirsiniz. Evlerin pencereleri sinekliklidir. Isıtma sistemi fark etmeden her evde klima vardır.

Bakırköy Günlük Daire Kiralama

Her  bütçeye ve zevke uygun hazırlanan Bakırköy günlük kiralık dairelerde birbirinden farklı hizmetlerden yararlanırsınız. Otel hizmetini aratmayan dairelerin günlük temizliği yapılır. Dairede şampuan, sabun ve temizlik malzemeleri bulunur. Hizmeti otelden ayrı tutan önemli özelliği ise geniş bir dairede konaklamaktır. Mutfakta ocak, fırın, çay seti, buzdolabı mevcuttur. Pişirme için gerekli ekipmanlar dolaplarda bulunur. Yemek yapmak için tüm ekipmanlardan yararlanabilirsiniz. Dairelerde sıcak su kesintisizdir. İnternet bağlantısı da bulunan evler kendinizi evinizde gibi hissettirecek. Dairelerin günlük fiyatı 100 TL – 250 TL arasında değişiyor. Aileniz veya arkadaşlarınızla konaklayacaksanız geniş evleri tercih etmelisiniz. Dairede salon ve mutfak dışında her odada bir veya birden fazla yatak bulunur. Sayıca fazla olduğunuzda da belli bir kapasiteye kadar konforlu konaklama yapabilirsiniz. Dairede kaldığınız süre içinde misafirlerinizle zaman geçirebilirsiniz.

Bakırköy de Ucuz Günlük Daire Kiralama

Bakırköy günlük kiralık daire hizmeti veren firmalara emlak sektöründen ulaşabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir hizmet almak için online firmaların ilanları da bilgi verici olacaktır. Bu ilanlarda evle ilgili tüm bilgiler vardır. Dairenin dıştan ve içten görünümü ilanlarda bulunur. Evin konumu da ilan detayında belirtilmiştir. Beğendiğiniz dairenin ilan numarasını kaydetmeyi unutmayın. Firmayla iletişime geçtiğinizde doğru ev hakkında kısa sürede bilgi almak için bu numara yararlı olacaktır. Evin uygun olması durumunda tarafınıza dairenin rezervasyonu yapılır. Konaklamaya geldiğinizde anahtar teslimi sırasında sözleşme yapılır. Günlük daire kiralarken sözleşme yapmayı ihmal etmeyin. Sözleşme güvenilir bir firma ile çalıştığınızı gösterir bir hizmettir.

Cevapla
Hazal
23 Ocak 2019 at 20:12

Güvenilir olması bir yana bakırköy günlük kiralama konusunda çok uzman arkadaşlar var burada. Fiyat olarak gayet olumluydu bizim için. Ayrıca bakırköy de konaklamak isteyenlere sürekli önerdiğim bir yer.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>